Συνεχή Ροή Ειδήσεων από το νησί

Πέμπτη 2 Δεκεμβρίου 2010

ΤΟ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ ,,ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΗΣΗ

Ατλέτικο Μαδρίτης - Άρης 2-3...

http://www.contra.gr/images/m/koke112_m.jpgΔείτε τα γολ...2ο λεπτό: ΓΚΟΛ! 0-1!!! Σέρχιο Κόκε! Μετά από λάθος έξοδο του Ντε Χέα και φάση διαρκείας στα καρέ της Ατλέτικο, ο Μενδρινός με σουτ έστειλε τη μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι και στην επαναφορά ο Κόκε με ωραίο πλασέ έκανε το 0-1 για τον Άρη.

ΕΔΩ

81ο λεπτό: ΓΚΟΛ! 2-3!!!!! Λαζαρίδης! Μετά από φάση διαρκείας στα καρέ της Ατλέτικο Μαδρίτης ο κεντρικός αμυντικός του Άρη θα σκοράρει με σουτ από το σημείο του πέναλτι.
ΣΗΜΕΡΑ  ΠΑΙΖΕΙ Ο ΠΑΟΚ!!!!!
Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  ΤΙΜΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ  ΦΕΤΟΣ!

ΠΑΟΚ-ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ

Με το σπουδαίο παιχνίδι του ΠΑΟΚ κόντρα στην Μπριζ ολοκληρώνεται το βράδυ της Πέμπτης το δεύτερο μέρος του Γιουρόπα Λιγκ. Οι Θεσσαλονικείς θέλουν στην κατάμεστη Τούμπα άλλη μία νίκη για να πανηγυρίσουν από σήμερα την πρόκριση στους «32» της διοργάνωσης.