Κυριακή 16 Ιανουαρίου 2011

ΝΙΚΕΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΜΑΣ!

ΠΑΝΕ  ΠΑΚΕΤΟ  ΣΤΙΣ  ΤΡΙΤΕΣ  ΘΕΣΕΙΣ::::
ΟΛΕΣ  ΟΙ  ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΡΟΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΛΟΚ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΜΑΣ  http://kefaloniasports.blogspot.com/
ΤΟ  ΟΠΟΙΟ  ΔΙΕΝΕΡΓΕΙ  ΚΑΙ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ , ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΑ ΘΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, ΨΗΦΙΣΤΕ ΚΑΙ  ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕΧΡΙΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!

ΣΑΜΗ – ΠΡΟΝΝΟΙ 1-3
ΣΑΜΗ  ΠΡΟΝΝΟΙ
Πολύ καλή εμφάνιση των Προννων ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο κέρδισε την Σάμη στο ΔΑΚ Αργοστολιού . οι γηπεδούχοι στο Α’ ημίχρονο ήταν αρκετά καλοί και να χάνουν ευκαιρίες, αλλά το γκολ ήρθε από τους Προνους με πέναλτι . σκορ Ημιχρόνου 0-1 στο Β ημίχρονο μέσα σε 5 λεπτά οι Προνοι βάζουν δυο γκολ με αποτέλεσμα η Σάμη να τα έχει χαμένα και να βάζει το γκολ της τιμής στο 87 με Πέναλτι ..

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΙΑ play offs.

Μετά από απουσία δυο αγωνιστικών ο Ηρακλής ξαναβρήκε το ρόπαλο του  με θύμα του αυτή την  φορά την Ανωγη κερδίζοντας με(1 – 0), στα Τζανατα . Ο αγώνας δεν διεκδικεί δάφνες ποιότητας, με τους  γηπεδούχους να είναι εμφανώς καλύτερη και να περνούν την νίκη δικαία σκαρφαλώνοντας στην τρίτοι  θέση του πίνακα της Β` κατηγορίας   που τους δίνει αέρα για τα play offs.. Από την άλλη η Ανωγη για άλλη μια αγωνιστική δεν μπορεί να πάρει βαθμούς εκτός έδρας με αποτέλεσμα να παλεύει για το τρένο της σωτήριας μαζί με τον Πυλαριακο.