Συνεχή Ροή Ειδήσεων από το νησί

Δευτέρα 6 Δεκεμβρίου 2010

Πυλάρος VS Hρακλης 0-0

Ισοπαλία

Ποδοσφαιρική αναμέτρηση ανάμεσα στην Ομάδα της Πυλάρου και του ΗΡΑΚΛΗ Πρόννων στο γήπεδο του Καραβόμυλου. Το αποτέλεσμα του αγώνα ήταν ισόπαλο 0-0.

Οι δυο ομάδες πρόσφεραν στους φιλάθλους εντυπωσιακό θέαμα αν και στο τέλος του αγώνα οι παίχτες των δυο ομάδων συνεπλάκησαν σε μικρο-επεισόδια.
Ισόπαλοι αναδηχτήκαν ο Πυλαριακος με τον Ηρακλή Προννων με σκορ 0-0
Σε ένα μέτριο ποιοτικά παιχνίδι αναμετρηθήκαν οι δυο ομάδες  . Ηταν καλύτεροι οι Γηπεδούχοι  δημιούργησαν ευκαιρίες ειδικά στα 10 τελευταία λεπτά του αγώνα αλλά δεν κατάφεραν να βάλουν την μπάλα στα δυχτια . οι φιλοξενούμενη δεν δημιουργήσανε κάτι το αξιόλογο ωστόσο παίξανε συγκροτημένα και κράτησαν τον βαθμό της ισοπαλίας.
Μετά την λήξη του παιχνιδιού μικρής έκτασης επεισόδια έγιναν με παίχτη της γηπεδούχου να επιτίθεται σε αντίπαλο. Και για περίπου 20 λεπτά υπήρχε μια ένταση έξω από τα αποδυτήρια μέχρι οι ψυχραιμότεροι να ηρεμήσουν τα πνεύματα ..
ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ: (Μιχάλης Σακής), Σολδάτος Στ., Ποταμιάνος, Ρομέο, Κουλουμπής, Σολδάτος Δ., Γονατάς, Καρούσος, Σακκής, Αλυσανδράτος, Σολδάτος Γ., Σταμούλης.
ΗΡΑΚΛΗΣ: (Κώστας Βανδώρος), Άννινος, Κορκός Γ., Μαράτος, Μεταξάς Φ., Κουστουμπάρδης, Σπαθής, Μεταξάς Ο., Κορκός Στ. (88 Κορσιάνος), Στάβερης, Βαβάσης, Ρασσιάς (90 Πετράτος).